Péče o tělo tvoří z velké části náš životní styl. Pečlivě si vybíráme co dáváme do našeho těla, a proto se stravujeme čistě rostlinně, z velké části bez tepelné úpravy. Také nám záleží na tom, co dáváme na naši pokožku, a proto nevyužíváme žádnou konvenční kosmetiku, která je plná jedů a chemikálií, které naše tělo nezná a pouze nás zatěžuje. Kůže je největším orgánem našeho těla a zaslouží si tu nejlepší možnou péči. Proto si na pokožku dáváme pouze to, co bychom mohli sníst a nijak by nám to neuškodilo.

"Předpokládám, že šampón byste si do polévky asi nepřidali."           

Luci

Rostlinná říše nabízí široké spektrum darů, kterými můžeme naše tělíčka vyživovat jak zevnitř, tak zvenku :) Přečti si na toto téma více v našem blogu.

 

Stejně důležité je, jak o našem těle smýšlíme. Zda jej bezpodmínečně milujeme, nebo stále hledáme důvody, proč jej odmítat právě takové, jak bylo stvořeno. Je pouze v našich rukou a hlavně v naší hlavě, zda budeme s našim chrámem spokojení a zda budeme žít v láskyplné harmonii. 

Další složkou péče o tento chrám tvoří pohyb. Ať už krátká procházka pro vodu do studánky, zběsilý běh po horách, klidná jógová meditace nebo zas pořádně upocená hot jóga. Pohybem stimulujeme celé tělo - svaly, klouby, páteř, vnitřní orgány, nervovou soustavu. Napomáháme jeho čištění, posilování, protahování a také regeneraci. Stejně důležitý jako pohyb je však také dopočinek. A proto se pravidelně saunujeme, postíme a praktikujeme další očistné rituály. Jedním z nich může být například léčení dotekem v podobě masáží.

Výše zmíněné nejen sami praktikujeme, ale také sdílíme dále. Vydej se s námi na úžasnou cestu znovunalezení sebelásky a péče o vlastní tělo. Neb tvé tělo je ti chrámem a žádné další již v tomto životě nedostaneš.

1. Zážitkové saunování

saunové rituály a meditace

 ♥ aromaterapie ♥ 

 ♥ muzikoterapie ♥ 

 ♥ tělové peelingy ♥ 

Máte rádi saunování, příjemnou hudbu, podmanivé vůně a dávku extra péče? Pak jsou pro Vás saunové ceremoniály tou pravou zábavou!

Jedná se o unikátní spojení účinků otužování, vonných esenciálních olejů, hudby a přítomnosti zkušené saunérky, která rituálem provází. Každý rituál je naprosto originální - od tanečního electro swingového, přes společnou dovolenou až po očistné meditace. Některá kola se dají oživit tělovými peelingy ze 100% přírodních materiálů, které pokožku krásně masírují, vyživují a nechávají vláčnou a hydratovanou. 

Lucii, která se zážitkovému saunování věnuje, můžeš nyní potkat ve wellness zóně na olomouckém aquaparku, kde vede hlavně dámské pondělky, ale také se občas tanečně vyřádí při společném saunování. Saunové rituály jsou také součástí našich Oživujících pobytů.

Chceš překvapit svou drahou polovičku věru netradičním wellness víkendem se soukromými saunovými rituály? Pořádáte s přáteli odpočinkový pobyt a máte k dispozici saunu? A co takhle to pozvednout na úplně jinou úroveň?

Neváhej se ozvat a společně určitě vymyslíme osobitý a jedinečný saunový večer!

721 225 860 | beckovalucka@seznam.cz

 

2. Přírodní kosmetika 

aneb rostlinky též na pokožku :)

Přírodní kosmetika patří do našich životů již řadu let, stejně jako rostlinná strava. Suroviny na dort si pak hravě přidáme i do pleťového krému, zubní pasty nebo vlasového zábalu. Studujeme aromaterapii a stále více přípravků jsme schopni si vyrobit sami. Chceme se s Vámi podělit o vlastní zkušenosti a nabídnout opět pouze to, co sami používáme.

Nejsme certifikovanými výrobci s atestacemi a laboratorními testy. Vše, co pod pojmem "přírodní kosmetika" vidíme my, bychom vlastně mohli sníst a tak je to spíše potravina než kosmetický produkt. Pokud budete chtít vyzkoušet "něco z naší koupelny", rádi se s Vámi podělíme :)

100% z přírody

ručně vyrobena,

s láskou zabalena

suroviny pečlivě nakombinovány

přizpůsobena   Vašim originálním přáním

"Protože na pokožku patří pouze to, co byste byli ochotní také sníst."

Luci

3. Masáže

 

2. Přírodní kosmetika 

aneb rostlinky též na pokožku :)

Masáže vnímám jako léčbu dotekem. Je to láskyplný rituál zahrnující jemné pohlazení, intenzivní stisk, pronikavé vůně a vyživující oleje. Pocit naprostého uvolnění těla i mysli, hřejivý dotek rukou, útulná atmosféra, naprosté ticho či relaxační hudba.

 

Pro mě osobně byla vždy masáž posvátnou chvílí.

 

... zážitkem zklidnění mysli, uvolnění těla a pohlazení na duši. V hloubi srdce jsem vždy cítila, že masáže budu jednoho dne nejen přijímat, ale také dávat. A po několika letech tento čas konečně dozrál.

 

Určitě nechci masírovat „jednu hmotu za druhou“, jen abych zaplatila nájem. Masírovaní je pro mě radostí a zpestřením tvořivého pracovního života. Proto zde nenajdete pravidelnou 8hodinovou pracovní dobu, během které byste se mohli objednat na masáž.

 

Masáže jsou bezpochyby intimní záležitostí, při které si masírovaný a masírující musí důvěřovat a energeticky si vyhovovat. Je pro mě důležitá naprostá upřímnost a vzájemná radost z masáže. Pokud tedy máte 30minutovou pauzu mezi schůzkami, masáž u mě není tou správnou volbou. Vyhraďte si dopoledne či večer sami pro sebe, Vaše tělo Vám poděkuje. Postačí hodinka či lépe dvě, které Vás zaručeně nabijí do zbytku týdne.

 

Za doprovodu příjemné hudby Vám namíchám vyživující masážní olej dle Vašeho výběru, který společně ovoníme esenciálními olejíčky, které nejen krásně voní, ale také mají aromaterapeutické účinky.

 

Máte za sebou náročnou pracovní schůzku, horskou túru nebo chcete odcházet jako znovuzrození, plní energie? Výběr vhodné esence dělá téměř zázraky. Po masáži budete moci ještě několik minut v klidu odpočívat, protože po Vás nebudu stát řadu dalších 5 klientů. Společně si dáme čaj, vyložíme karty posvátné geometrie, nahlédneme do horoskopu nebo se prostě „pouze“ rozloučíme.

 

Máte malé dítě, náročnou práci nebo se Vám prostě líbí myšlenka masáže přímo ve Vaší ložnici, abyste se pak mohli jen překulit do postele a vyspat se dorůžova? Ráda sbalím své masérské lehátko, vonné svíčky, masážní olejíčky, hudbu a sebe a dorazím za Vámi. Dle Vašeho času pak doladíme délku masáže a Vy si budete moci krásně odpočinout, zatímco ratolesti budou sledovat večerníček.

Pro více informací pište na email beckovalucka@seznam.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

"Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys toho dosáhl."

Alchymista, Paulo Coelho

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now