• Honza

Osvobozující partnerství

Pokud bych měl popsat sám sebe tak, aby jste si mohli lépe představit o čem bude tento článek. Představte si mě jako kvádr z kamene. Pěkný, rovný, těžký, kvádr o velikosti dva metry a šířky zhruba jeden metr.


Práce na sobě, je práce na celý život

Ženu si pak můžete představit jako majzlík, který ze všech stran, různým způsobem bude tento drsný kvádr opracovávat. Může se to jevit jako drsná práce pro něžnou ženu, ale není to tak. Ženská energie je přeci jenom ta jemná, něžná. Takže se muž nemusí bát, nějakého drsného zacházení a nebo nedej bože, aby se s ním něco stalo. Každopádně i tato něžná, ženská ruka má čtvero ročních období. Můžu to zahrnout do jednoho měsíce. V tomto jednom měsíci bude muže opracovávat a zpracovávat, osekávat a tvarovat celkem ve čtyřech různých variantách. Jednu z nich si můžete představit jako skvělého parťáka, který s váma půjde šplhat na hory a u toho koupí po cestě pivko a tajně zařídí let balonem. Druhá varianta je pečující osoba, která pro vás udělá první poslední a nejvíce ocení, když ji vezmete na romantickou večeři. Třetí varianta je moje nejoblíbenější, to je ta když máte pocit, že jste ale úplně zbyteční a přemýšlíte co se to dneska vedle vás probudilo za oprsklou a necitlivou bytost, která by vás nejraději viděla mrtvé. Čtvrtá a poslední žena, je pak hodně intuitivní, citlivá a taková celá zpomalená. V této době po ni nechtějte nic důležitého a určitě neplánujte výlet do hor. Nejlepší bude když o ní budete hezky pečovat a dáte ji prostor pro odpočinek.


Záhadná a okouzlující, to je ženská energie

Nejdříve je pro nás, pro může důležité porozumět tomuto procesu. Bude se to dít, bude to ve čtyrech vlnách a né vždycky to bude příjemné. Na nás je však jedno. Dokázat se na tento proces napojit, důvěřovat změnám, které budou přicházet, být flexibilní a zároveň stabilní jako ten kvádr z kamene. Ve finále nás může tato ženská esence osvobodit od našich vnitřních programů, nefunkčních vzorců myšlení, strachů a pocitů se kterými si mnohdy sami nevíme rady. Skrze změny, kterými bude žena během měsíce procházet, nás bude pokoušet její energie stále dokola a pokaždé trošku jinak. Bude nám otevírat témata jako je sebe hodnota, sebe láska, sebe důvěra, vnitřní síla, integrita, vnitřní hodnoty na kterých bychom měli stavět sebe sama.


Na konci budeš stát ty, pevný v kořenech, silný v koruně

Přirozeně jako muži hledáme stabilitu, pochopení, jasnost, škatulky a zařazení. Zkrátka v tom chceme mít jasno, co se děje. Ženu si pak může představit jako neustálí proud energie, která se mění každý týden. Někdy i mnohem dříve. A mnohdy si sama se sebou neví rady. Tady přichází naše role. Dát tomuto procesu určitým způsobem mantinely a dokázat tento proud řeky vést.


Dejte energii prostor, aby se mohla rozvíjet

Pokud dovolíme sami sobě a také, ženě abychom na sobě začali vzájemně pracovat. Může nás její energie vytesat z plochého kvádru do vyřezaného Herkula, který je pevně spojen se zemí a zároveň ukotven ve svých hodnotách. Pokud se stanete tímto mužem a dovolíte, ženě se plně cítit v bezpečí. Může vám tento způsob nabídnout plnohodnotný vztah, který vás bude vzájemně rozvíjet a ve kterém bude prostor pro komunikaci, vzájemnou důvěru a hluboko zakořeněnou lásku, která byla vytesána společnými zážitky a porozuměním. Díky těmto hodnotám, pak můžete nalézt vetší stabilitu a vnitřní sílu, kterou můžete každý den aplikovat na denní situace.


Odměnou vám bude člověk, se kterým budete moci kráčet společně


Chtěli by jste poradit ve vašem vztahu ? Napište nám zivazahradaolomouc@gmail.com

74 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

"Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys toho dosáhl."

Alchymista, Paulo Coelho

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now