• Honza

Špenátové smoothie

Babička vždycky říkala, co je zdravé to je hořké. Všeobecně se to asi nedá říct, ale já vím, že co je zdravé, může být hořké. Je tomu protože daná potravina obsahuje hodně hořčin. Ne jinak je tomu u špenátu. Obsah výživných látek v něm je však dobré dostat do našeho těla. Jak na to ? Třeba právě tímto receptem. A věřte mi toto smoothie je slaďoučké :)


Miluju zelenou :)

Zároveň jsem tohle smůtýčko vylepšil konopným semínkem a mladým ječmenem. Díky tomu se z něj stalo Super jídlo pro Super lidi . Počet proteinů vzrostl o 25 g na jeden drink. Což je Super ;)


Není nad čem přemýšlet jdeme na recept...


Na Smoothie budeš potřebovat

2 banány

8 datlí

hrst špenátu

1 ČL mladého ječmene

2 PL konopných semínek

200 ml vody

kapka oleje


Co teď ?

Všechno to vložit do mixéru a rozmixovat. Doporučuji začít banánem, datli, špenátem a vodu nakonec . Díky tomuto postupu dojde k hladkému průběhu mixování :)


No a je to. Já moc rád jezdím na kole cvičím workout a miluju jednoduché funkční potraviny. Mezi ně jsou pro mě důležité konopné semínka, která vám dodají Omega mastné kyseliny, proteiny, enzymy, minerály a další a další. Doporučuji zařadit konopné semínko do jídelníčku, já používám v Bio kvalitě a loupané. K super životnímu stylu patří super potraviny a tohle smoothie je jednou z nich :)36 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

"Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys toho dosáhl."

Alchymista, Paulo Coelho

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now