Živá Zahrada Oáza osobního rozvoje, kavárna se zdRAWou duší

 

Hrawý kurz
živé stravy

Kdy: sobota 16.9.2017 od 13:00 do17:00

   Cena: 789Kč

Rezervujte si své místo přes mail centrum@zivazahradaolomouc.cz
nebo přes
FB událost

t Zpět

První díl hrawého kurzu živé stravy...

Živá rostlinná strava je hlavním stavebním kamenem veškerého života na planetě Zemi. Bez rostlin by nebyl život a rostliny jsou také samotným životem, který dýchá do nejrozmanitějších podob. Právě díky rostlinám mohli vzniknout živočichové a také my - lidé. Společně se můžeme naučit s rostlinami spolupracovat a tím vytvořit krásný, barevný a radostný život. Prvním krokem k tomuto porozumění může být právě tento kurz, díky kterému se naučíme přijímat energii z moudré matky přírody.

 

Workshop se bude konat v prostorách Živé Zahrady a provázet Vás bude její šéfkuchař a majitel Honza Vojtěchovský. Kurzů přípravy živé stravy je v plánu hned několik, a tak začneme základním prvkem v našem jídelníčku - snídaněmi. Základ dne, kterému málo kdo věnuje pozornost... Může to být kvůli nedostatku času nebo inspirace. Na tomto kurzu si ukážeme, že to jde snadno a také s chutí.

 

Na kurzu se naučíte tvořit rozmanité snídaně formou smoothies, kaší či pudinků nejen z ovoce, ale také s použitím domácích rostlinných mlék či ořechových másel. Ukážeme si, jak snadno vytvořit granolu, müsli či raw energetické tyčinky a zaměříme se také na sušenky, marmelády a krémy. Nebudou chybět hodnotné informace o máčení, klíčení a následné skladování oříšků, semínek, obilovin a domácích mlék.

 

Místo si rezervujete zasláním kurzovního v hodnotě 789 Kč na účet 670100-2212616607/6210.